Prodej novostavby RD v Libišanech, 9 km od Hradce Králové

cena: 0 Kč
Poznámka k ceně: v realitní kanceláři
kód nemovitosti: BH2601
Exkluzivní nabídka

Makléř: Pavel Staněk

Tel.: 777 192 016
E-mail: info@bytyhradec.cz

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej velmi pěkného přízemního rodinného domu v obci Libišany. Dům je z r.2020, jedná se o samostatnou nepodsklepenou stavbu na krajové pozemkové parcele.

Vnitřní dispozice : 3 neprůchozí pokoje, prostorná vybavená kuchyně,prostorná koupelna s vanou, sprchovým koutem,WC a dvojumyvadlem, středem stavby je prosvětlená chodba, v zádveří věšáková stěna, druhé WC,technická místnost,venkovní krytá terasa. U domu zahradní domek,pod kterým je nádrž na dešťovou vodu, parkování pro tři vozy za plotem (zámková dlažba)s pojezdovou bránou. Upravená zahrada. Střecha BESK, dům je tepelně izolován, vnitřní el.podlahové topení, tepelné čerpadlo vzduch-vzduch, na oknech venkovní rolety a vnitřní žaluzie. Dům má centrální vysavač, rozvod internetu, TV příjmu ze satelitu.

Nemovitost není zatížena žádnými právními vadami, uvolnění po dohodě.Nemovitost je situována v nové výstavbě na okraji obce Libišany, vzdálenost do Hradce Králové cca 9 km. Pro bližší informace prosím kontaktujte telefonicky  makléře : Pavel Staněk telefon 777192016. Doporučuji ! 

 

Typ nabídky:
prodej
Okres:
Pardubice
Adresa:
Libišany, Libišany
Druh stavby:
cihlová
Stav stavby:
novostavba
Druh objektu:
Typ objektu:
přízemní
Počet podlaží:
1
Plocha parcely:
603
Počet parkovacích míst:
4
Zastavená plocha:
150
Užitná plocha:
130
Zahrada:
ano
Stáří:
1 let
Počet obytných místností:
5
Inženýrské sítě:
elektřina, vodovod, kanalizace, topení Jiné
PENB:
B velmi úsporná
Počet zobrazení inzerátu:
107