Prodej novostavby ve Velkém Poříčí u Náchoda

cena: 4 900 000 Kč
kód nemovitosti: BH2428
Exkluzivní nabídka

Makléř: Blanka Tomšová

Tel.: 774 306 591
E-mail: tomsova@bytyhradec.cz
Exkluzivně nabízíme samostatně stojící přízemní rodinný dům s valbovou střechou o zastavěné ploše 201 metrů2 a pozemkem o celkové výměře 1.026 metrů2.
Jedná se novostavbu na ideálně situovaném pozemku ve Velkém Poříčí nedaleko Náchoda. Dispozice 5 pokojů, kuchyně přiléhající k obytné místnosti, s kuchyňskou linkou ve tvaru U osazenou spotřebiči, prostorná koupelna s vanou, sprchovým koutem, WC, bidetem, , dále pracovna, šatna, technická místnost, terasa, dvougaráž s dvouvraty, zastřešené stání na další 2 vozy, dětské hřiště. V obývacím pokoji krb.
Objekt je založen na základových pasech, obvodové konstrukce jsou dřevěné se zateplením , stropní konstrukce ze sádrokartonu se zateplením, vnitřní úpravy konstrukcí sádrokarton s výmalbou, obklady keramické, okna plastová s dvojsklem, vnitřní dveře dřevěné do dřevěných obložkových zárubní, vrata do garáže plastová sekční otvírání s el. ovládáním. Vytápění a teplá voda zajištěno plynovým kotlem.
Objekt je napojen na veřejný rozvod vody, plynu, elektro, kanalizace.
Částečně nejsou dokončené vnitřní konstrukce v prostoru druhé koupelny, a chybí terénní úpravy včetně vstupu a vjezdu do garáže, není dokončen nátěr fasádní omítky.
Ideální klidné místo pro toho, kdo hledá komfortní bydlení s výbornou dostupností do Náchoda.
Prohlídku si sjednejte telefonicky.
Typ nabídky:
prodej
Okres:
Náchod
Adresa:
Na kopci, Velké Poříčí
Celková plocha:
201 m2
Druh stavby:
dřevěná
Stav stavby:
novostavba
Druh objektu:
Typ objektu:
přízemní
Plocha parcely:
1026
Garáž:
ano
Zahrada:
ano
Inženýrské sítě:
elektřina, vodovod, kanalizace, plyn, topení Ústřední - plynové
Počet zobrazení inzerátu:
23