Prodej patrového domu s garáží a zahradou v Jasenné

cena: 2 800 000 Kč
kód nemovitosti: BH2518
Exkluzivní nabídka

Makléř: Pavel Staněk

Tel.: 777 192 016
E-mail: info@bytyhradec.cz

V exkluzivním zastoupení majitelů nabízíme prodej samostatně stojícího patrového rodinného domu s velkou zahradou (ovocným sadem) a garáží poblíž centra obce Jasenná u rybníka Kobosáku. Dům je v udržovaném stavu, s vlastní studnou i obecní vodou, elektřinou 230/400 V a připojením na veřejnou kanalizační síť. Vytápění na TP. Pozemková parcela je rohová a dům je podsklepený s prostornými sklepními prostory ve kterých je vodárna, uložené uhlí, chladné skladovací prostory.
1.nadzemní podlaží :prostorná kuchyně s kuch.linkou, elektrickým sporákem,umyvadlem a kamny na TP.dále dva pokoje a koupelna s lázeňskými kamny a vanou,WC, spíž.Podlahy v pokojích parkety v dobrém stavu. V patře dva prostorné pokoje, jeden půlpokoj s oknem, komora 6 metrů2 s výlezem na půdu, spíž a chodba se vstupem na balkon, podlahy v pokojích jsou parketové. V obou podlažích je prosvětlená chodba s oknem.Schodiště betonové s terasem..K domu přiléhá zděná přístavba (bývalá prádelna s kamny a zděná garáž.Vedle domu je zahrada s ovocnými stromy , o výměře 923 metrů2. Celková výměra zastavěné plochy a sadu je 1.456 metrů2.

Dům je ve střední části obce a přiléhá k asfaltové komunikaci spojující obce Libřice a Josefov. Do Josefova 8 km, do Hradce Králové cca 20 km.
Energetický štítek nebyl dodán, proto uvádíme energetickou třídu G.
Nemovitosti nejsou zatíženy žádnými závazky ani právními vadami a po zaplacení kupní ceny budou ihned k dispozici.

V případě zájmu Vás nemovitostmi rád provedu. Klíče máme k dispozici. Bližší informace a termín nezávazné prohlídky si sjednejte telefonicky s makléřem : Pavel Staněk telefon 777192016. Doporučuji nezávaznou prohlídku! 

Typ nabídky:
prodej
Okres:
Hradec Králové
Adresa:
Jasenná, Jasenná
Celková plocha:
1430 m2
Druh stavby:
cihlová
Druh objektu:
Typ objektu:
patrový
Plocha parcely:
1430
Zastavená plocha:
100
Užitná plocha:
160
Sklep:
ano
Balkón:
ano
Garáž:
ano
Zahrada:
ano
Stáří:
50 let
Sociální zařízení:
ano
Ihned obyvatelný:
ano
Inženýrské sítě:
elektřina, vodovod, kanalizace,
PENB:
G mimořádně nehospodárná
Počet zobrazení inzerátu:
120