Prodej patrového RD s garáží a zahradou v Jasenné

cena: 3 130 000 Kč
kód nemovitosti: BH2497
Exkluzivní nabídka

Makléř: Pavel Staněk

Tel.: 777 192 016
E-mail: info@bytyhradec.cz
V exkluzivním zastoupení majitelů nabízíme prodej patrového rodinného domu s velkou zahradou(ovocným sadem) a garáží poblíž centra obce Jasenná u rybníka Kobosáku. Dům je v udržovaném stavu, s vlastní studnou i obecní vodou, elektřinou 230/400 V a připojením na veřejnou kanalizační síť. Vytápění na TP. Dům je podsklepený s prostornými sklepními prostory ve kterých je vodárna, uložené uhlí, chladné skladovací prostory.
1.nadzemní podlaží :prostorná kuchyně s kuch.linkou, elektrickým sporákem,umyvadlem  a kamny na TP.dále dva pokoje a koupelna s lázeňskými kamny a vanou,WC, spíž.Podlahy v pokojích parkety v dobrém stavu. V patře dva prostorné pokoje, jeden půlpokoj s oknem, komora 6 metrů2 s výlezem na půdu, spíž.a chodba se vstupem na balkon, podlahy v pokojích jsou parketové. V obou podlažích je prosvětlená chodba s oknem.Schodiště betonové s terasem..K domu přiléhá  zděná přístavba (bývalá prádelna s kamny a zděná garáž.Vedle domu je zahrada s ovocnými stromy , o výměře 923 metrů2. Celková výměra zastavěné plochy a sadu je 1.456 metrů2.
 
Dům je ve střední části obce a přiléhá k asfaltové komunikaci spojující obce Libřice a Josefov. Do Josefova 8 km, do Hradce Králové cca 20 km.
Energetický štítek nebyl dodán, proto uvádíme energetickou třídu G.
Nemovitosti nejsou zatíženy žádnými závazky ani právními vadami a pozaplacení kupní ceny budou ihned k dispozici.
 
V případě zájmu Vás nemovitostmi rád provedu. Klíče máme k dispozici.  Bližší informace a termín nezávazné prohlídky si sjednejte s makléřem : Pavel Staněk telefon 777192016. Doporučuji !
Typ nabídky:
prodej
Okres:
Náchod
Adresa:
Jasenná, Jasenná
Celková plocha:
1430 m2
Druh stavby:
cihlová
Stav stavby:
dobrý
Druh objektu:
Typ objektu:
patrový
Počet podzemních podlaží:
1
Plocha parcely:
1456
Zastavená plocha:
100
Užitná plocha:
160
Telefon:
ano
Sklep:
ano
Balkón:
ano
Garáž:
ano
Zahrada:
ano
Inženýrské sítě:
elektřina, kanalizace, topení Lokální - tuhá paliva
PENB:
G mimořádně nehospodárná
Počet zobrazení inzerátu:
33