Prodej patrového RD s velkou zahradou a garáží v Jásenné

cena: 3 000 000 Kč
Poznámka k ceně: +rezervační záloha
kód nemovitosti: BH2491
Exkluzivní nabídka

Makléř: Pavel Staněk

Tel.: 777 192 016
E-mail: info@bytyhradec.cz

V exkluzivním zastoupení majitelů nabízíme prodej patrového rodinného domu s velkou zahradou(ovocným sadem) a garáží poblíž centra obce Jásenná u rybníka Kobosáku. Dům je v udržovaném stavu, s vlastní studnou i obecní vodou, elektřinou 230/400 V a připojením na veřejnou kanalizační síť. Vytápění na TP.Dům je podsklepený s prostornými sklepními prostory ve kterých je vodárna, uložené uhlí, chladné skladovací prostory.i.nadzemní podlaží :prostorná kuchyně s kuch.linkou, elektrickým sporákem,umyvadlem  a kamny na TP.dále dva pokoje a koupelna s lázeňskými kamny a vanou,WC, spíž.Podlahy v pokojích parkety v dobrém stavu. V patře dva prostorné pokoje, jeden půlpokoj s oknem, komora 6 metrů2 s umyvadlem, spíž.a vstupem na balkon, podlahy v pokojích jsou parketové. V obou podlažích je prosvětlená chodba s oknem.Schodiště betonové s terasem..K domu přiléhá  zděná přístavba (bývalá prádelna s kamny a zděná garáž.Vedle domu je zahrada s ovocnými stromy , o výměře 923 metrů2. Celková výměra zastavěné plochy a sadu je 1.456 metrů2.

Dům je ve střední části obce a přiléhá k asfaltové komunikaci spojující obce Libřice a Josefov. Do Josefova 8 km, do Hradce Králové cca 20 km.

Energetický štítek nebyl dodán, proto uvádíme energetickou třídu G.

Nemovitosti nejsou zatíženy žádnými závazky ani právními vadami a pozaplacení kupní ceny budou ihned k dispozici.

V případě zájmu Vás nemovitostmi rád provedu. Klíče máme k dispozici.  Bližší informace a termín nezávazné prohldky si sjednejte telefonicky  s makléřem : Pavel Staněk telefon 777192016. Doporučuji prohlídku !

 

 

 

 

 

 

Typ nabídky:
prodej
Okres:
Náchod
Adresa:
Jásenná, Jásenná
Celková plocha:
1456 m2
Druh stavby:
cihlová
Stav stavby:
dobrý
Druh objektu:
Typ objektu:
patrový
Počet podlaží:
2
Sklep:
ano
Balkón:
ano
Garáž:
ano
Zahrada:
ano
Plocha zahrady:
923
Sociální zařízení:
ano
Ihned obyvatelný:
ano
Inženýrské sítě:
elektřina, vodovod, kanalizace, topení Lokální - tuhá paliva
PENB:
G mimořádně nehospodárná
Počet zobrazení inzerátu:
146