prodej prostorného bytu 3+kk nebo 2+1 Masarykovo nám v Hradci Králové

cena: 2 980 000 Kč
kód nemovitosti: BH684
Exkluzivní nabídka

Makléř: Blanka Tomšová

Tel.: 774 306 591
E-mail: tomsova@bytyhradec.cz

Nabídka bytu v centru města k prodeji:  byt 2+1 s možností využití jako 3+kk o celkové ploše ploše 80 m2 ve zděném domě situovaném na Masarykově náměstí v Hradci Králové. Nárožní dům nám.5.května a Masarykovo nám. Byt se nachází ve 4. nadzemním podlaží (bez výtahu), je v osobním vlastnictví, bez jakéhokoliv omezení či dluhu. Stav bytu je dobrý - funkční, v minulosti (cca 15-20 let) proběhla modernizace a rekonstrukce spočívající v obměně rozvodů vody, topení etážové plynovým kotlem nahradilo lokální kamna, provedena obměna zařizovacích předmětů - koupelna s vanou a umyvadlem, samostatné WC. Dveře včetně zárubní v původním udržovaném stavu, parkety v obytných místnostech také původní v dobrém stavu, v současné době probíhá obměna oken v celém domě,

Dispozice: obytná plocha bytu je 79 m2 +balkon u bytu 1,4m2 + sklep v suterénu domu, prostorná předsíň (15m2), pokoj (21,6m2), pokoj (18,1m2), kuchyně (18,3m2), komora (1,7m2), koupelna s vanou (3m2) a samostatné WC (1,3m2), plynový kotel v předsíni, karma plynová v koupelna, v kuchyni elektrický průtokový ohřívač. Byt je orientován na západ.

Každý pokoj a místnost v bytě mají samostatný vstup z předsíně, obytná část má okna do ulice a okna z předsíně, koupelny, spíže a WC jsou do dvora, kam je nasměrován i balkon.

Zděný dům z první republiky s prostorným schodištěm v centrální části města - vstup z Masarykova náměstí, v místě zastávka MHD a komplexní infrastruktura a občanská vybavenost. Za domem je společný dvůr. V současné době probíhá obměna oken v celm domě. Parkování v místě pouze placené nebo na parkovací kartu.

Náklady na bydlení 2700Kč/měs fond oprav. Voda, teplo a elektřina individuální dle spotřeby.

Byt bude uvolněný po prodeji.

Dům bez zásadních rekonstrukcí z r 1927,  PENB se neuvádí.

 

Typ nabídky:
prodej
Okres:
Hradec Králové
Adresa:
Masarykovo nám, Hradec Králové
Celková plocha:
80 m2
Vybavení:
nezařízený
Druh stavby:
cihlová
Stav stavby:
dobrý
Vlastnicví:
osobní
Druh bytu:
3+kk
Počet podlaží:
5
Číslo podlaží:
4
Počet podzemních podlaží:
1
Podlahová plocha:
80
Sklep:
ano
Balkón:
ano
Stáří:
90 let
Sociální zařízení:
ano
Ihned obyvatelný:
ano
Inženýrské sítě:
plyn, topení Ústřední - plynové
Počet zobrazení inzerátu:
82