Prodej RD v klidné části Nový Hradec Králové

cena: 9 200 000 Kč
kód nemovitosti: BH2038
Exkluzivní nabídka Rezervováno

Makléř: Blanka Tomšová

Tel.: 774 306 591
E-mail: tomsova@bytyhradec.cz

Na základě výhradní smlouvy o pověření k prodeji nemovité věci s vlastníky si Vám dovoluji nabídnout prodej velmi pěkného rodinného domu Hlavní ulice - Nový Hradec Králové jižní svahy, s výhledem na novohradecké lesy. Stavba byla postavena v roce 2009 jako přízemní s plně využitým podkrovím. Dispozice - v přízemí : vstupní chodba, předsíň se schodištěm do podkroví, koupelna se sprchovým koutem a s WC, kuchyň s jídelnou , kuchyňská linka osazen spotřebiči FAGOR a s navazujícím obývacím pokojem s krbem, sklad, prostorná garáž, technická místnost, v podkroví - 4x pokoj, chodba, samostatně WC, koupelna s vanou a komora, balkon.

Dům je na betonových pasech hl.1,4m pod úrovní terénu, obvodové zdivo z keramických bloků POROTHERM P+D440 s tepelně izolační maltou, vnitřní nosné zdi POROTHERM P+D 240 na maltu, příčky jsou také POROTHERM. Stropy z panelů SPIROLL 250mm, schodiště křivočaré monolitické s dřevěným povrchem, střecha sedlová s krytinou taškovou, okna dřevěná s izolačním dvojsklem,dveře obložkové, vestavěné úložné prostory a skříně. Omítky štukové a bělninové, povrchy podlah keramická dlažba. Vytápění podlahové s el.kotlem a tepelným čerpadlem vzduch-vzduch, teplá voda - el. bojler. Centrální vysavač. Krb s krbovou vložkou.

Dům je napojen na elektřinu, veřejný vodovod, splaškovou kanalizaci.

Úžasné klidné bydlení v žádané lokalitě Hradce Králové, zastřešená venkovní terasa s posezením ,se vstupem z domu, upravená okrasná zahrada se stromy, keři a travnatou plochou , před domem zastřešené stání pro osobní automobil,vedlo domu další parkovací místa, vjezdová brána na el.pohon.

Prohlídku lze sjednat telefonicky, dům je užíván vlastníky a bude po prodeji vyklizen.

PENB třída C k nahlédnutí na vyžádání u makléře.

 

Typ nabídky:
prodej
Okres:
Hradec Králové
Adresa:
Hlavní, Hradec Králové
Celková plocha:
896 m2
Druh stavby:
cihlová
Stav stavby:
velmi dobrý
Druh objektu:
Typ objektu:
přízemní
Počet podlaží:
2
Plocha parcely:
896
Počet parkovacích míst:
2
Zastavená plocha:
143
Užitná plocha:
180
Balkón:
ano
Garáž:
ano
Zahrada:
ano
Stáří:
9 let
Počet obytných místností:
5
Sociální zařízení:
ano
Ihned obyvatelný:
ano
Inženýrské sítě:
elektřina, vodovod, kanalizace, topení Jiné
PENB:
Počet zobrazení inzerátu:
1781