Prodej patrového rodinného domu se zahradou v Kuklenách

cena: 9 990 000 Kč
Poznámka k ceně: cena k jednání
kód nemovitosti: BH2720
Exkluzivní nabídka

Makléř: Jitka Kociánová

Tel.: 725 318 350
E-mail: kocianova@bytyhradec.cz

V exkluzivním zastoupení majitelů si vám dovolujeme nabídnout k prodeji vícegenerační nemovitost v klidné ulici hradecké městské části Kukleny.

Jedná se patrový rodinný dům se zahradou, garáží a menším plnohodnotným bydlením ve "výměnku". Dům má v přízemí byt 2+1 o ploše 120 m2 a velkou terasu, pod níž jsou prostory pro uložení nářadí či zahradní techniky. V patře jsou tři samostatné pokoje, lodžie, koupelna s toaletou a velká šatna. Plocha 90 m2.

Dům je částečně podsklepený, kromě úložných prostor je zde umístěn plynový kotel, vodárna a veškeré přípojky. Voda je jak městská, tak z vlastní studny. V prvním patře jsou nové rozvody elektřiny - připravené pro již povolené připojení fotovoltaiky.

Výměnek je budova navazující na garáž, má plochu 46 m2 a je zde vytvořeno příjemné bydlení s výhledem do zahrady pro 1 - 2 osoby - byt 2+kk. Tedy zádveří, obytná kuchyně, ložnice, koupelna s toaletou a komora. V těsněm sousedství je zastřešená pergola s krbem a posezením.

Zahrada je osázena ovocnými stromy, před garáží je kryté stání pro další auto. Plocha garáže  je 19,6 m2 (5,6 x 3,5). Ulice je slepá, není tu tedy téměř žádný provoz.

Nemovitost je vhodná jak pro rodinné bydlení, tak i pro sídlo firmy, kanceláře či ordinaci se zázemím. Výměnek může sloužit pro bydlení zaměstnance - správce objektu.

Rodinný dům je volný a nic nebrání prohlídkám, výměnek je do doby realizace prodeje obydlený.

Pokud vás naše nabídka zaujala, udělejte si čas a přijeďte se podívat. Osobní kontakt nenahradí i ten nejpodrobnější popis - rádi vás objektem provedeme!

Typ nabídky:
prodej
Okres:
Hradec Králové
Adresa:
Zdeňka Wirtha, Hradec Králové
Celková plocha:
559 m2
Druh stavby:
cihlová
Stav stavby:
velmi dobrý
Druh objektu:
Typ objektu:
patrový
Počet podlaží:
2
Počet podzemních podlaží:
1
Plocha parcely:
559
Počet parkovacích míst:
2
Zastavená plocha:
331
Sklep:
ano
Balkón:
ano
Garáž:
ano
Zahrada:
ano
Plocha zahrady:
228
Počet obytných místností:
7
Sociální zařízení:
ano
Ihned obyvatelný:
ano
Inženýrské sítě:
elektřina, vodovod, kanalizace, plyn, topení Ústřední - plynové
PENB:
D méně úsporná
Počet zobrazení inzerátu:
130